Pracownia Dżomakeup.pl

Kliknij i sprawdź moje opinie
Pracownia Dżo Makeup
Pracownia Dżo Makeup
38 opinii Google
Anna Zduniak
19/05/2024
Pełen profesjonalizm. Makijaż wykonany perfekcyjnie
Anita Natalia Dul
12/05/2024
Wspaniała osoba prowadząca studio , uśmiechnięta i profesjonalna . Samo studio ma naprawdę ekskluzywny wygląd. Polecam z czystym sumieniem bo sama osobiście wrócę tam nie raz ♥️
Agata Fuchs
15/01/2024
Spełniłam tam swoje marzenie biorąc udział w szkoleniu 🤍 cudowna atmosfera i genialne podejście do kursantów! Polecam tym którzy jeszcze się wąchają 😁 nie będziecie żałować 🤩
Agnieszka Klepczyńska
15/12/2023
Serdecznie polecam Dzomakeup, pełen profesjonalizm, duzo się można od niej nauczyć
anna opacka
04/10/2023
30.06 Asia wykonywałam makijaż mi i mojej świadkowej. Wszystko na najwyższym poziome i z dbałością o szczegóły. Wszystko trzymało się pięknie do samego rana.
Zof Ka
16/09/2023
❤️
Ania Mańkowska
12/07/2023
Polecam ogromnie Asię! Jestem po dwóch szkoleniach u niej, u nikogo tyle się nie nauczyłam w tak krótkim czasie. Potrafi bardzo dobrze przekazać wiedze, do tego świetna atmosfera i wsparcie również po szkoleniach. Asia wkłada całe serce w te szkolenia, bardzo bardzo polecam <3
Karoo
10/07/2023
Czy warto szkolić się u Asi? Oczywiście! 😁To była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Szkolenie u Asi to złoto! Konkretny przekaz wiedzy. Super atmosfera ☺️ Polecam całym serduszkiem🩷🩷

O mnie

Jestem żywym dowodem na to, że z determinacją i pasją można osiągnąć wszystko, nie mając wsparcia, zaczynając od totalnego zera. Kiedy ponad 7 lat temu poszłam na swój pierwszy kurs makijażu, nie wierzyłam w to, że moja przygoda z makijażem okaże się nie tylko pasją ale i wspaniałym dochodowym biznesem, który da mi niezależność finansową i dobry standard życia.

Wszystko co osiągnęłam, co oglądasz w mediach społecznościowych zawdzięczam sobie: swojej motywacji, dyscyplinie i determinacji. Te 3 cechy konsekwentnie kultywuje w swojej przestrzeni bo to zapewnia mi ciągły rozwój.

Zaczynałam jako makijażystka, pracowałam z klientkami, łączyłam pracę z makijażem a z czasem gdy nie bałam się istnieć w mediach społecznościowych rozpoczęłam pracę trenera makijażu. Jestem mentorem i wsparciem dla moich kursantów, daję im to – czego ja nie otrzymałam gdy zaczynałam. Wszystko co obecnie odczuwasz, z czym się mierzysz – znam doskonale, znam każdą Twoją wątpliwość, ból, strach i poczucie bezsilności. Ja to doświadczyłam i czasem nawet teraz gdy juz mam wiele doświadczam.

Tak wyglądało moje pierwsze stanowisko makijażu ponad 7 lat temu – zawsze gdy wracam do tego zdjęcia, przypomina mi się jak wiele musiałam poświęcić czasu, pieniędzy na to by być w obecnym miejscu – ale jedno wiem – BYŁO WARTO!

Co robię

aktualnie?

Obecnie jestem dyplomowaną mistrzynią w zawodzie wizażystka/stylistka, z zawodu pedagogiem w dziedzinie sztuki muzycznej. Od ponad 7 lat w zawodzie, kładę duży nacisk na rozumienie i logiczne myślenie w zawodzie. Jestem teoretykiem i praktykiem sztuki makijażu. Czynną wizażystką, stale pracującą z klientem indywidualnym. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają na skuteczną naukę zawodu. Przez ostatnie lata wykształciłam ponad 5000 osób offline/online, które rozpoczęły pracę wizażystki lub rozpoczęły pracę trenera makijażu. Klienci i uczennice doceniają moją nieustanną energię, perfekcyjność i niebanalny sposób nauczania. 

Moje zajęcia

cechuje

Skuteczność

Jesteś w stanie zdobyć doskonałe efekty swojej pracy natychmiastowo, moja wiedza, doświadczenie, fachowe nauczanie gwarantuje pierwsze efekty w ciągu kilku dni.

Strategia działań

Kształcąc się pod moim okiem, uzyskasz wiedzę niezbędną do zbudowania własnej marki osobistej w Social Mediach, stworzysz doskonałe portfolio, które w połączeniu z  odpowiednim komunikowaniem z odbiorcami zaowocuje sprzedażą Twoich usług.

Jakość nauczania

Mój sposób przekazywania wiedzy jest iście mistrzowski, przyjazny i dostępny dla najbardziej opornych umysłów.

Aktualność technik

Zajęcia ze mną, opierają się o nowoczesne rozwiązania i techniki w makijażu profesjonalnym, skrócisz czas pracy, nabierzesz dobrych nawyków zawodowych i na każdym etapie swojej pracy wdrożysz doskonałe rozwiązania, które pokochają Twoje klientki.

Klimat i atmosfera

Nawet najlepsze szkolenie merytoryczne, może okazać się klapą jeśli nie ma w nim atmosfery, tworzę luźną, ciepłą atmosferę. która sprzyja nauce. Na zajęciach wszyscy jesteśmy równi, nie ma gorszych i lepszych, każdą uczennicę/ucznia otaczam opieką i obdarzam dużym wsparciem. 

Dostępność i wsparcie

Zawsze możesz na mnie liczyć. Dzięki grupie warsztatowej, na którą zapraszam swoich kursantów –  masz ze mną kontakt cały czas. Możesz konsultować swoje prace, produkty, problemy z klientkami i wiele innych sytuacji jakie spotykają Cię w pracy zawodowej. Zawsze możesz liczyć na moją fachową pomoc i wsparcie.

Jeszcze mnie

nie znasz?

Zaobserwuj mnie.
Bądźmy w kontakcie.

Scroll to Top