Pracownia Dżomakeup.pl

Akademia makijażu w 5 dni

Makijaż od podstaw

5-dniowy

Wyobraź sobie siebie, trzymającą pędzle i cienie do powiek, Twoja praca codzienna to wykonywanie makijażu, który zachwyca Twoich klientów i podkreśla ich naturalne piękno, zarabiasz pieniądze i jesteś Panią swojego czasu. Dobra perspektywa prawda? Masz szansę stać się profesjonalną makijażystką dzięki intensywnej nauce makijażu. Przez pięć dni kursu dla początkujących otoczę Cię opieką, pomogę Ci rozwinąć skrzydła i przede wszystkim odkryję w Tobie prawdziwą pasję do makijażu.
Ja też zaczynałam od zera, pełna wątpliwości i obaw. Ja też przeszłam tę drogę i wiem, jak ważne jest wsparcie na początku tej podróży. Wspólnie przełamiemy Twoje obawy i pokażemy, że z odpowiednim wsparciem i determinacją możesz osiągnąć wszystko, o czym marzysz.

MAKIJAŻ OD PODSTAW
5-dniowy

Co otrzymasz?

Program 5-dniowej Akademii Makijażu od podstaw

I. DZIEŃ

Teoria w makijażu - najważniejsze aspekty w pracy makijażystki - ok 8-9 h

II. DZIEŃ

Zajęcia teoretyczno-praktyczne - makijaż z kreską ok 8-9 h

III. DZIEŃ

Zajęcia teoretyczno-praktyczne - makijaż z blendowaniem i cieniowaniem ok 8-9 h

IV. DZIEŃ

Zajęcia teoretyczno-praktyczne - makijaż z korygowaniem problemów skórnych ok 7-8 h

V. DZIEŃ

Zajęcia praktyczne - makijaż skóry dojrzałej ok - 6-7 h Pokaz na modelce makijaż cery dojrzałej - technika wykonania makijażu kobiety w wieku eleganckim -

Najbliższy termin akademii makijażu: 26-30.08.2024

Co zapewniam?

Co potrzebujesz?

Podejmij wyzwanie!

Twoja podróż do kariery jako profesjonalna makijażystka zaczyna się tutaj. Nie czekaj, zainwestuj w siebie i swoją przyszłość!

Zapisy już trwają! Zarezerwuj swoje miejsce na 5-dniowej Akademii Makijażu i rozpocznij swoją makijażową przygodę już dziś!

Wypełnij formularz i zapisz się na listę oczekujących!

Leave this field blank
Scroll to Top