Pracownia Dżomakeup.pl

Historia

kursantki

Kamila

Cześć, nazywam się Kamila Sitek, swoją przygodę z makijażem rozpoczęłam zaledwie 3 lata temu, moje początki nie były zbytnio owocne więc szukałam możliwości doszkolenia się i tak naprawdę moje szkolenie u Asi to było moje być albo nie być w świecie wizażu.
Czułam, że to może być moja droga ale cały czas bałam się postawić pierwsze poważne kroki.  Już w pierwszym dniu otrzymałam wielkiego kopa do działania! Dzięki Dżo zobaczyłam, że można przekuć pasję w dochodowy biznes. Można powiedzieć, że po szkoleniu nabrałam większej mocy do tego by na poważnie zająć się makijażem, ćwiczyłam bardzo sumiennie i korzystałam ze wsparcia poszkoleniowego u Dżo, każde wskazówki, które otrzymywałam na grupie przy swoich pracach przybliżały mnie do doskonałej jakości makijażu. Pamiętam moment, gdy tych uwag do moich prac było bardzo wiele, nie zniechęciło mnie to wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej zmobilizowałam się i dziś mogę cieszyć się naprawdę dobrą jakością makijażu.

Na pewno jeszcze wrócę po więcej, dziś cieszę się, z tego co udało mi się osiągnąć, mam dużo klientek na usługi i marzy mi się, rozwój trenerski 🙂 Tęsknię za atmosferą w której się to wszystko odbywało, to jest niepowtarzalne a minęły już prawie trzy lata. Jeśli szukasz najlepszego i najbardziej zaangażowanego szkoleniowca w Polsce to właśnie go znalazłeś!

Możesz mnie znaleźć tutaj!

Scroll to Top