Pracownia Dżomakeup.pl

Historia

kursantki

Martyna

Nazywam się Martyna Iwan. Jestem dyplomowaną makijażystką oraz stylistką brwi, pracuję w zawodzie od ponad 8 lat. Makijaż i stylizacja brwi od zawsze były moją ogromną pasją, którą przerodziłam w pracę. Jednak swoją zawodową drogę najbardziej rozwinęłam pod okiem Asi.
Dzięki Niej rozwinęłam skrzydła. U Asi odbyłam szkolenie trenerskie w styczniu 2022 roku, wtedy właśnie uświadomiłam sobie, że mogę więcej. Przez rok szlifowałam swój warsztat, rozbudowywałam portfolio oraz tworzyłam ofertę szkoleniową i w końcu mogłam z radością ogłosić moje autorskie szkolenia z makijażu.
Jestem półfinalistką Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu, w których Asia mi dopingowała i ogromnie wspierała. Pracowałam przy kilku kampaniach reklamowych m.in. biżuterii Vezzi, czy polskiej marki odzieżowej Color My Space. Specjalizuję się w makijażu ślubnym oraz okolicznościowym. W swojej pracy dbam o każdy szczegół i dążę do symetrii, a także idealnych kształtów.
Od 2023 roku jestem Instruktorem Marki ProBrow Polska w województwie świętokrzyskim, więc po szkoleniach z makijażu w swoją ofertę wprowadziłam szkolenia ze stylizacją brwi. Zostałam zauważona jako trener i ponownie rozwinęłam się.  Posiadam uprawienia pedagogiczne praktycznej nauki zawodu. Jako trener makijażu i instruktor stylizacji brwi pragnę przekazywać wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, którą zdobyłam przez lata czynnej pracy w branży beauty.
Dziękuję Asiu, że dałaś mi kopa do działania. Cudowną wartością jest to, że nadal mamy kontakt i w każdym momencie mogę na Ciebie liczyć!

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług,
znajdziesz mnie:

Scroll to Top