Pracownia Dżomakeup.pl

Historia

kursantki

Natalia

Nazywam się Natalia Kruszewska, z wykształcenia jestem chemiczką, od 3 lat zajmuję się profesjonalnie makijażem i stylizacją brwi. 
Makijaż stał się moją pasją 7 lat temu ale dopiero w 2021 roku podjęłam najbardziej przełomową decyzję w moim życiu – zapisałam się na 5-dniowy kurs od podstaw do Dżomakeup. Podczas szkolenia oprócz ogromnej dawki wiedzy i umiejętności, zyskałam pewność siebie oraz motywację do dalszego rozwoju. Dowiedziałam się co mam mam robić krok po kroku, aby odnaleźć się w tym zawodzie. Po szkoleniu zawsze mogłam liczyć na wsparcie, które w trudniejszych chwilach było dla mnie bezcenne. 

Już w pierwszym roku działalności mój kalendarz był zapełniony. Uśmiech na twarzach klientek, które zawsze wracały i nowe osoby, które trafiały do mnie z polecenia były najlepszą nagrodą.

Po roku zdecydowałam się na szkolenie trenerskie i wróciłam do Dżo. Szkolenie to przygotowało mnie merytorycznie do prowadzenia indywidualnych lekcji makijażu na własny użytek. Szkolenie skierowałam do osób pragnących nauczyć się wykonywać trwałe, estetyczne i dobrane do urody makijaże na samej sobie. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ moja oferta cieszy się dużym zainteresowaniem.

Za trzecim razem postawiłam na doszkolenie indywidualne na dwóch typach makijażu. Moim głównym celem było dopracowanie elementów makijażu sprawiających mi największych trudności.

Dżomakeup zaszczepiła we mnie miłość do makijażu i pomogła przerodzić moją największą pasję w bardzo satysfakcjonującą pracę. W trudniejszych chwilach wiem, że zawsze mogę liczyć na słowa wsparcia i dobrą radę, to bardzo wiele dla mnie znaczy. 

Znajdziesz mnie:

Media Społecznościowe

Scroll to Top